دلایل اصلی برای افزایش قیمت بیت کوین (BTC) در ماه جولای

افزایش قیمت بیت کوین

 

براساس یک گزارش تحلیلی توسط شرکت داده‌های زنجیره‌ای Santiment، احتمال زیادی وجود دارد که قیمت بیت‌کوین در این ماه رشد بیشتری را تجربه کند و به‌طور بالقوه آلت‌کوین‌ها به دنبال آن رشد کنند. دلیل اصلی این افزایش احتمالی در تداوم انباشت بیت کوین توسط دارندگان کلیدی رمزارزها، از جمله نهنگ ها و کوسه ها، نهفته است که در چند هفته گذشته فعالانه ارز دیجیتال پرچمدار را خریداری کرده اند.

کوسه ها در حال جمع آوری “تکه بزرگ” بیت کوین هستند

بنابراین، چه چیزی باعث این افزایش بالقوه در قیمت بیت کوین می شود؟ همه اینها حول اقدامات دارندگان ارزهای دیجیتال قابل توجهی است که به عنوان “نهنگ” و “کوسه” شناخته می شوند. تجزیه و تحلیل Santiment نشان می‌دهد که نهنگ‌ها و کوسه‌های ارز دیجیتال دو هفته است که بیت کوین می‌خرند. با انتشار اخباری مبنی بر بازپرداخت ETF بیت کوین که توسط موسسات بزرگی مانند Fidelity حمایت مالی می شود، این بازیکنان قدرتمند «بخش بزرگی» از بیت کوین را خریداری کردند. در کمال تعجب، آنها 154500 بیت کوین در هفت هفته خریدند.

 

تسلط دارندگان کلید

در حال حاضر، کیف پول هایی که بین 10 تا 10000 بیت کوین دارند، 13 میلیون بیت کوین دارند که تقریباً 67 درصد از عرضه در گردش را تشکیل می دهد. شایان ذکر است که مجموع عرضه بیت کوین به 21 میلیون محدود شده است که در حال حاضر بیش از 19 میلیون بیت کوین استخراج شده است.

علاوه بر این، تراکنش های اخیر گزارش شده توسط Whale Alert نشان می دهد که کیف پول های ناشناس حدود 21700 بیت کوین را از صرافی Coinbase به کیف پول های سرد منتقل کرده اند. ارزش کل این معاملات به ترتیب 314,678,605 و 345,262,395 دلار بوده است.

بررسی دقیق SEC در پرونده های بیت کوین ETF

با این حال، مهم است که در نظر بگیرید که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پرونده های اخیر برای ETF های بیت کوین را به عنوان “ناکافی” برچسب گذاری کرده است. طبق گزارش وال استریت ژورنال، این نشان می دهد که پرونده ها فاقد وضوح و جامعیت هستند.

بررسی دقیق SEC از این پرونده‌ها باعث کاهش قیمت بیت کوین با کاهش 1.07 درصدی در 24 ساعت گذشته شده است. با نزدیک شدن بازار ارزهای دیجیتال به ماه جولای، همه نگاه ها به بیت کوین و مسیر قیمت بالقوه آن معطوف است.

بینش Santiment در مورد انباشت بیت کوین توسط دارندگان و نهنگ های با نفوذ، همراه با تسلط دارندگان کلیدی در بازار، احتمال رشد بیشتر قیمت را نشان می دهد. با این حال، بررسی دقیق SEC از پرونده های بیت کوین ETF عنصری از عدم اطمینان را به بازار اضافه می کند. سرمایه گذاران و علاقه مندان به طور یکسان مشتاق هستند تا ببینند این عوامل چگونه عمل می کنند و بر سفر بیت کوین در سراسر جهان تأثیر می گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط