SushiSwap به بلاک چین Aptos گسترش می یابد

صرافی سوشی سواپ بلاکچین aptos را گسترش می دهد

صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال SushiSwap اعلام کرده است که صرافی غیرمتمرکز خود را به بلاک چین Aptos گسترش خواهد داد. به عنوان بخشی از توسعه، نسخه دوم بازارساز خودکار(AMM) سوشی سواپ در شبکه Aptos یکپارچه خواهد شد.

SushiSwap، صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال که از زمان راه اندازی آن محبوب شده است، به بلاک چین Aptos که یکی از بلاک چین های محبوب است گسترش خواهد یافت. این گسترش به پروژه مالی غیرمتمرکز اجازه می دهد تا برای اولین بار با یک بلاک چین که به طور بومی با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار نیست، یکپارچه شود.

طبق بیانیه تیم SushiSwap، “این ادغام اولین ورود SushiSwap به یک بلاک چین غیر EVM است.” این بیانیه همچنین اضافه کرد: “ادغام با Aptos برای پیشبرد اهداف SushiSwap برای برجسته شدن در محیط های بین بلاک چینی و چند بلاکی بسیار مهم است.”

از جمله بلاک‌چین‌های اصلی سازگار با EVM که SushiSwap در حال حاضر روی آن‌ها کار می‌کند، می‌توان به اتریوم ، فانتوم ،پلیگان ، آربیتروم ، بایننس چین و دیگر بلاک‌چین‌ها اشاره کرد.

بلاکچینAptos و APT

Aptos، یک بلاک چین لایه 1، توسط شرکت سرمایه گذاری پیشرو Andreessen Horowitz (a16z) پشتیبانی می شود. Aptos توسط کارمندان سابق Meta، شرکت مادر غول رسانه های اجتماعی فیس بوک ایجاد و راه اندازی شد و به توسعه دهندگان این فرصت را می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را با استفاده از زبان برنامه نویسی مبتنی بر Rust بسازند.

دارایی اصلی بلاک چین آپتوس APT است. طبق داده‌های CoinMarketCap، APT در حال حاضر با قیمت 5.16 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته کاهش 2.11 درصدی را تجربه کرده است. APT در 30 ژانویه 2023 به بالاترین سطح تاریخ 19.90 دلار رسید و در حال حاضر 74.2 درصد کمتر از رکورد خود قیمت دارد. پایین ترین قیمت برای APT در 30 دسامبر 2022 با 3.09 دلار ثبت شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط