Coinbase تمام خدمات خود را در هند متوقف می کند

کوین بیس خدمات خود در هند را متوقف می کند

 Coinbase تمام خدمات خود را در هند متوقف می کند و از کاربران می خواهد وجوه خود را برداشت کنند

طبق گزارش منتشر شده توسط TechCrunch، یک پلتفرم رسانه ای که به خاطر اخبار فناوری خود شناخته شده است، صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase تصمیم گرفته است که تمام خدمات را در هند متوقف کند. در این گزارش آمده است که این صرافی ایمیلی را برای کاربران خود ارسال کرده و به آنها در مورد وضعیت هشدار داده و به آنها دستور داده است که تمام وجوه خود را تا 25 سپتامبر از صرافی خارج کنند.

تصمیم کوین بیس برای خروج از هند

TechCrunch که به‌خاطر اخبار فناوری‌اش شناخته می‌شود، امروز گزارشی درباره صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase در ایالات متحده منتشر کرد. در این گزارش آمده است که کوین بیس در نظر دارد تا پایان ماه تمام خدمات خود را در هند متوقف کند.

بر اساس گزارش TechCrunch، Coinbase ایمیلی را برای کاربران خود در هند در رابطه با تصمیم برای توقف فعالیت خود در این کشور ارسال کرده است. در این گزارش اشاره شده است که این صرافی به کاربران خود درباره این وضعیت اطلاع داده و به آنها دستور داده است تا 25 سپتامبر تمام وجوه خود را از صرافی خارج کنند.

اگرچه این گزارش عدم وجود دلیل مشخصی در پشت تصمیم Coinbase برای لغو خدمات خود در هند را نشان می دهد و به عدم اطمینان قانونی اشاره می کند، در رسانه های اجتماعی ادعا شده است که این صرافی به طور کامل فعالیت خود را در هند متوقف نکرده است و فقط به برخی از کاربران هشدار داده است. در شرایط به روز شده Coinbase هنوز بیانیه رسمی در مورد این موضوع ارائه نکرده است.

مقررات ارزهای دیجیتال و عدم قطعیت نظارتی

این گزارش دلیل روشنی برای تصمیم کوین بیس برای توقف تمام خدمات در هند ارائه نمی کند و کوین بیس نیز بیانیه رسمی در این مورد ارائه نکرده است. با این حال، این گزارش بر عدم قطعیت نظارتی تاکید دارد.

در چند وقت اخیر، چندین کشور گام‌های جدیدی در خصوص مقررات ارزهای دیجیتال برداشته‌اند و پیشرفت‌های چشمگیری در این مقررات حاصل شده است. با این حال، یک چارچوب نظارتی روشن برای صنعت ارزهای دیجیتال هنوز در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده ایجاد نشده است. عدم قطعیت نظارتی باعث تنش بین شرکت‌های ارز دیجیتال و تنظیم‌کننده‌های مالی در چند وقت اخیر شده است. به ویژه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده که در ماه ژوئن شکایت های متوالی علیه Binance و Coinbase را مطرح کرد، تنش ها را بیشتر تشدید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط