Blockchain.com شایعات مربوط به فروش دارایی ها را رد می کند​

Blockchain.com شایعات مربوط به فروش دارایی ها را رد می کند

طبق نشریاتی که منابع خود را از افراد ناشناس ذکر می‌کنند، گفته می‌شود بین ماه‌های دسامبر و ژانویه، مقامات این شرکت احتمال فروش بخش‌هایی از کسب‌وکار خود را به سایر شرکت‌های ارزهای دیجیتال از جمله Coinbase بررسی کرده‌اند. در پاسخ به این گزارش ها، Blockchain.com بیانیه زیر را صادر کرد:

“هیچ کدام ازشرکت های Blockchain.com برای فروش نیست.” Blockchain.com فروشنده دارایی نیست، بلکه خریدار آن است.

با این حال، از اکتبر 2022، این شرکت تلاش کرده است تا بودجه بیشتری برای عملیات های خود جمع آوری کند. این کار حتی با تخفیف زیاد نسبت به ارزش های قبلی سهام شرکت انجام می شود. بر اساس گزارش بلومبرگ ، پیش بینی می شد که ارزش این شرکت بین 3 تا 4 میلیارد دلار باشد. چشم انداز آینده به Blockchain.com در جهت یابی موثرتر در بازار ضعیف ارزهای دیجیتال کمک می کند.

Blockchain.com این امر که در تلاش برای به دست آوردن وجوه بیشتر است را رد نمی کند، اما این شرکت ادعاهایی مبنی بر فروش دارایی ها را رد می کند. PolySign یک تجارت است که روی زیرساخت های مؤسسات مالی کار می کند. اخیراً، بازوی سرمایه گذاری این شرکت 80 درصد از سهام خود را در شرکت فروخته است.

تنها چند ماه پس از اینکه این شرکت در ژوئیه 2022 تعداد کارکنان خود را 150 نفر کاهش داد و در پاسخ به ضرر 270 میلیون دلاری بابت وام‌های داده شده به صندوق تامینی منحل شده ی Three Arrows Capital، Blockchain.com به کار تقریباً 110 نفر از کارگران خود در ژانویه پایان داد.

Blockchain.com ادعا می کند که بیش از 37 میلیون مشتری تأیید شده دارد که از 86 میلیون کیف پول استفاده می کنند و در 200 کشور جهان حضور دارد. پس از کسب تامین مالی جدید در مارس 2022، که توسط شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر جهانی Lightspeed Ventures و شرکت مدیریت سرمایه گذاری Baillie Gifford & Co اداره می شد، ارزش شرکت به 14 میلیارد دلار افزایش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط