پلتفرم TBD طرح C= را برای تقویت شبکه لایتنینگ بیت کوین راه اندازی می کند

لایتنینگ بیت کوین

TBD، یکی از شرکت های تابعه Block، راه اندازی c= (سی ایکوالز) را اعلام کرده است. این طرح یک ابتکار جدید است که هدف آن بهبود شبکه لایتنینگ بیت کوین است.

شبکه لایتنینگ یک شبکه پرداخت لایه 2 است که هدف آن انجام تراکنش های بیت کوین سریع تر، ارزان تر و قابل اطمینان تر است. وظیفه اصلی آن کاهش هزینه های مرتبط با تراکنش های بیت کوین است. این شبکه از بدو پیدایش در معرض گسترش بی‌برنامه‌ای بوده است و پذیرش خدمات آن در دنیای واقعی، محرک اصلی نقدینگی و ظرفیت آن است.

TBD می خواهد دامنه شبکه لایتنینگ را با ارائه خدمات نقدینگی و مسیریابی بیشتر گسترش دهد و با معرفی c= امیدوار است به این هدف دست یابد. هدف پروژه c= ارتقای معماری شبکه به منظور تسهیل بهتر استفاده از بیت کوین به عنوان مکانیزم پرداخت توسط عموم مردم است.

شبکه لایتنینگ یک پیشرفت مهم برای بیت کوین است زیرا بر برخی از مشکلات مرتبط با بلاک چین اصلی، مانند زمان کند تراکنش و کارمزدهای بیش از حد، غلبه می کند. این باعث می‌شود شبکه لایتنینگ به اکوسیستم بیت کوین افزوده شود. تراکنش‌های شبکه لایتنینگ، تراکنش‌های همتا به همتا هستند که قابل اعتمادتر، ارزان‌تر و سریع‌تر از تراکنش‌های معمولی بلاک چین هستند. این امر با افزودن لایه دوم به شبکه امکان پذیر می شود، کاری که شبکه لایتنینگ انجام می دهد.

با این وجود، چندین مشکل در استفاده از شبکه لایتنینگ وجود دارد. کمبود نقدینگی یکی از مشکلات اصلی است که ممکن است مسیریابی تراکنش ها از طریق شبکه را با چالش مواجه کند. این یکی از چالش های اساسی است. سرویس هایی مانند c= در این مرحله وارد عمل می شوند. هدف c= ارتقای تجربه کاربر با ارائه نقدینگی بیشتر و خدمات مسیریابی است. این کار استفاده از بیت کوین به عنوان روش پرداخت را برای افراد بیشتری ساده تر می کند و باید افراد بیشتری را به انجام این کار تشویق کند.​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط