بایننس آپدیت جدیدی را برای پلتفرم توکن طرفداری( فن توکن) راه اندازی کرد

بایننس فن توکن
بایننس آپدیت جدیدی را برای پلتفرم توکن طرفداری( فن توکن) راه اندازی کرد

تجارت ارزهای دیجیتال بایننس، ارتقاء جدیدی را برای پلتفرم توکن طرفداری خود منتشر کرده است. هدف از این به‌روزرسانی کمک به تیم‌های ورزشی در تعامل بهتر با پایگاه‌های هواداران مربوطه با ارائه مزایای مختلف به دارندگان توکن است.

شرکت‌کنندگان این فرصت را دارند که با شرکت در فعالیت‌های طرفداران مانند رای دادن در نظرسنجی و انجام کارهای دیگر، امتیاز جمع کنند. اگر سطح شرکت در رویداد به سطح بالاتری افزایش یابد، طرفداران به جوایز غنی تری دسترسی خواهند داشت.

به گفته لیزا هی، که هم NFT و هم توکن های طرفداری را در بایننس مدیریت می کند، این توکن ها آینده تعامل طرفداران هستند. مدیر عامل شرکت گفت که این ابتکار پتانسیل این را دارد که هواداران و باشگاه های مورد علاقه آنها را با ارائه فرصت هایی مانند صرف غذا با بازیکنان مورد علاقه خود یا گشت و گذار در ورزشگاه به یکدیگر نزدیک کند. او در ادامه گفت:

«توکن‌های هواداری به ورزش‌دوستان این امکان را می‌دهد تا با دسترسی به پیشنهادات انحصاری و داشتن نظر در تصمیم‌گیری تیم برای باشگاه، احساس ارتباط بیشتری با تیم‌های ورزشی مورد علاقه خود داشته باشند».

او این موضوع را با گفتن این نکته توضیح داد که «توکن‌های هواداری به طرفداران ورزش اجازه می‌دهد تا با دسترسی به پیشنهادات منحصر به فرد، احساس ارتباط بیشتری با تیم‌های ورزشی مورد علاقه خود داشته باشند.

علاوه بر این، او گفت که سازمانش بر این عقیده است که توکن‌های هواداری نشان‌دهنده «آینده تعامل هواداران» است، که به عنوان «موقعیتی است که در آن باشگاه‌ها و هوادارانشان ممکن است احساس نزدیک‌تری به یکدیگر کنند و ارتباطی داشته باشند که برای هر دو طرف مفید است.

بایننس ادعا می کند که این پلتفرم کاملاً مؤثر بوده است و چندین تیم از جمله سانتوس اف سی، پورتو و اس اس لاتزیو را قادر ساخته است تا با هزاران حامی که از این پلتفرم استفاده می کنند تعامل داشته باشند.

بایننس تلاش های مکرری برای ایجاد ارتباط بین دنیای ورزش و دامنه Web3 انجام داده است. در 23 ژوئن 2022، صرافی ارزهای دیجیتال با ستاره مشهور فوتبال کریستیانو رونالدو به منظور کمک به رونالدو در ارتباط با حامیانش از طریق استفاده از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) وارد همکاری شد. کسانی که NFT دارند به شانس های نادری برای تماس و تعامل با بازیکن مشهور بین المللی فوتبال دسترسی خواهند داشت.

مدت کوتاهی پس از افتضاحی که توسط بلیط های جعلی در لیگ قهرمانان یوفا در 28 جولای ایجاد شد، بایننس نیز وارد فروش بلیط NFT شد. این اتفاق درست بعد از آن واقعه رخ داد. صرافی ارزهای دیجیتال با SS Lazio همکاری کرد تا از بلیط های NFT برای بازی های خانگی که توسط باشگاه فوتبال در استادیوم المپیک انجام می شود ، استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط