ارتقای پلتفرم Optimism: 40 درصد هزینه کمتر گاز، 90 درصد تأیید سپرده سریع‌تر

ارتقای پلتفرم Optimism

Optimism قرار است روز سه‌شنبه ارتقای «Bedrock» خود را که برای بهبود قابلیت استفاده از زنجیره ، با کاهش هزینه‌های گاز و کاهش ۹۰ درصدی زمان تایید سپرده‌ها طراحی شده است، اجرا کند.

Bedrock قصد دارد با اجرای «استراتژی فشرده‌سازی داده‌های بهینه»، هزینه‌های گاز را تا 40 درصد کاهش دهد و پشتیبانی از reorgs را معرفی می‌کند، یعنی زمانی که یک بلاک چین دو بلوک را همزمان تولید می‌کند و به طور موقت یک بلاک چین تکراری ایجاد می‌کند. تغییر کد در Bedrock زمان تأییدیه‌های سپرده‌ها را از 10 دقیقه به 1 دقیقه، کاهش می‌دهد.

این ارتقا همچنین ماژولار بودن اثبات را برای  OP Stack آن بهبود می بخشد و همچنین تغییرات کد دیگری را ارائه می دهد که عملکرد گره را بهبود می بخشد. OP Stack یک طرح ماژولار و منبع باز برای بلاک چین های بسیار مقیاس پذیر و با قابلیت تعامل بالا از همه نوع است. OP Stack از نبوغ کل جامعه اتریوم بهره می‌برد و ساختن یک بلاک چین از هر نوع را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر از همیشه می‌کند، در حالی که می‌توانند به Optimism و اتریوم متکی باشند. بهبود ماژولار بودن اثبات به این معنی است که پس از ارتقاء، اثبات اعتبار و اثبات خطا هر دو می توانند با OP Stack استفاده شوند.

علاوه بر این، Bedrock به انتقال Optimism به یک اکوسیستم چند مشتری کمک می کند، به این معنی که حداقل دو نسخه از نرم افزار مورد استفاده برای تعامل با شبکه وجود دارد. نرم افزار مشتری برای اجرای بلاک چین استفاده می شود و بلاک چین های لایه 1 مانند اتریوم برای کمک به حفظ امنیت شبکه به چندین مشتری متکی هستند. اگر اشکالی در یک کلاینت وجود داشته باشد، زنجیره می‌تواند به مشتریان دیگر برای حفظ بلاک چین تکیه کند.

برای اطلاع از آخرین قیمت ارز دیجیتال Optimism وارد صفحه خریدو فروش آن شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط